Hakkımızda

30 yıla yakındır Köln de sağlık dalında hizmet vermekteyiz. Özel Doğal Tedaviler Merkezimizde başta Migren, Romatizma, Depressiyon, İktidarsızlık problemleri, Astım bronşıt, allerji, sedef hastalığı , Mide ve Bağırsak hastalıkları, Hemoroit, Böbrek ve idrar yolları hastalıkları ,

disk kayması, Karaciğer hastalıkları, Sinüzit, yüksek Tansiyon, Şeker hastalığı gibi bir çok  kronik ve müzmin hastalıkların tedavileri yapılmaktadır.

Sağlık Merkezimizde bu dalda çeşitli altarnatif tedavi metotları uygulanmakta olup , hastalarımızın en kısa zamanda tekrar doğal bir şekilde sağlığına kavuşmaları en büyük idealimiz olmaktadır.

Doğal tedaviler hekimimiz Kulem ARSLAN bu dalda eğitimini Almanya da tamamlamış ve uzun yıllardır başta Akupunktur , Fitoterapi , Homöopati gibi doğal tedavi metotları olmak üzere , çeşitli dallarda hastalarımızın tekrar sağlığına kavuşmaları için çaba harcamaktadır.

Yine Hekimimiz Kulem ARSLAN , İris Teşhis Metodu dalındada da uzmanlaşarak , hastalıkların gözden teşhis edilmesi dalında da hizmet vermektedir.

Doğal tedaviler Merkezimizde , doğal ve sağlıklı Zayıflama Tedavilerinin yanı sıra , Sigaradan ve Nikotin bağımlılığından da en kısa zamanda kurtulma tedavileri uygulanmaktadır.

Yine merkezimizde sağlıklı ve genç kalmak için nelerein gerekli olduğu hakkında ve hastalıklardan korunmak için nelerin yapılması gerektiği yolunda  da ücretsiz seminerler verilmekte ve ayrıca vatandaşlarımızın sağlıklı beslenmeleri  konusunda da geniş bilgi edinmeleri sağlanmaktadır.

 

Hedefimiz sizleri doğal bir şekilde , yumuşak ve zararı olmayan tedavi metotları ve bitkisel ilaçlarala tekrar sağlığınıza kavuşturmaktır.